Barney’s Farm - globalny producent nasion konopi

Jakość kolekcjonerskich nasion konopi wynika z różnych czynników. Ważny jest między innymi sam producent, odpowiedzialny za wytworzenie danego ziarenka. Wszyscy kolekcjonerzy wiedzą o tym najlepiej i z pewnością potrafią wskazać swojego ulubionego dostawcę. Wśród producentów o globalnych zasięgu znajduje się Barney’s Farm, seedbank specjalizujący się między innymi w krzyżowaniu szczepów pochodzących z Azji oraz terenów Bliskiego Wschodu. Poniżej przybliżamy sylwetkę Barney’s Farm oraz podpowiadamy jakie produkty flagowe tego seedbanku warto włączyć do swojej kolekcji oraz w czym tkwi wyjątkowa siła Barney’s Farm. 

Historia Barney’s Farm – w telegraficznym skrócie 

Barney’s Farm rozwinęło się w latach osiemdziesiątych. Niewielka grupa fanów konopi zaczęła wówczas planowane krzyżówki wybranych szczepów. Sięgali głównie po odmiany pochodzące z okolic Środkowej Azji i Bliskiego Wschodu, przede wszystkim po intensywne odmiany sativa oraz indica. Kilka lat zaplanowanych badań oraz selekcji doprowadziły do stworzenia Barney’s Farm, będącej obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek konopnych. 

Nowo powstałe odmiany oraz reprezentujące je nasiona trafiły do Amsterdamu na początku lat dziewięćdziesiątych. Szybko przysporzyły one popularności całej marce Barney’s Farm, która stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na konopnej mapie Europy. Sława ta trwa do dzisiaj, przyciągając każdego roku wiele milionów klientów sięgających po produkty Barney’s Farm. 

Barney’s Farm jest też wielokrotnym laureatem nagród oraz festiwali konopnych. W ostatniej dekadzie Barney’s Farm wyprodukował kultowe odmiany, takie jak G13 Haze, Liberty Haze, Willie Nelson, Cookies Kush, Amnesia Haze, Tangerine Dream czy Pineapple Chunk. Szczególnie Critical Kush – flagowy produkt Barney’s Farm – stał się bestsellerem, pozostając do dziś w gronie najpopularniejszych odmian. 

Barney’s Farm produkuje każdego roku nowe szczepy, które zasilają jego asortyment. Są to między innymi hybrydowe połączenia o unikatowym genotypie, niepowtarzalne i niespotykane w ofercie innych seedbanków.

Barney’s Farm – gdzie kupować, by trafić? 

Barney’s Farm udostępnia swoje nasiona kolekcjonerskie także w naszym kraju. Dla wielu osób nasiona Barney’s Farm są synonimem jakości i sięgają po nie chętnie w celu uzupełnienia własnej kolekcji. Nasiona te odznaczają się długą żywotnością, wytrzymałością oraz pełną zgodnością profilu genetycznego. Masz pewność, że wybierane przez Ciebie nasionko zawiera kod rozwoju w dokładnie takiej postaci, jak oryginalni przedstawiciele danej odmiany. 

Odbiorcom z naszego kraju polecamy sięgać po nasiona Barney’s Farm z oferty TanieSianie, dostępnej pod linkiem: https://www.taniesianie.pl. Na asortyment tego seedbanku składają się setki rozmaitych odmian ziarenek, dystrybuowanych pod kątem potrzeb kolekcjonerów. Nasiona są przechowywane w szczelnie zamykanych pojemnikach, w których otrzymują je osoby zamawiające. Masz pewność, że ziarno pozostanie w stanie nienaruszonym, nie wchodząc w reakcje chemiczne z obecnymi w powietrzu czynnikami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ