Lato to czas wakacji. A jak wakacje, to oczywiście wczasy. Jednak zamiast jechać na dwa tygodnie nad morze i leżeć na plaży, może warto wybrać Mazury i wczasy odchudzające? I jednocześnie połączyć przyjemne z pożytecznym.

Wypoczynek na sportowo

Większość z nas na dźwięk słowa „urlop” czy „wakacje” myśli o leniwym odpoczynku na jeden z nadmorskich plaż. Ewentualnie wyobraża sobie siebie, jak leży nad hotelowym basenem w Grecji czy Turcji. To dość popularny sposób spędzania wolnego czasu, wszak wakacje letnie są tylko raz w roku i warto z nich korzystać w 100%. Jednak nie każdy lubi leżeć i nic nie robić. Są osoby, które wychodzą z założenia, że skoro w pracy siedzą 8 godzin przy biurku, to na wakacjach powinny się trochę ruszać. Ta część społeczeństwa pakuje rower, dresy, rolki i jedzie w miejsce, w którym będzie mogła aktywnie spędzić czas. Jeżeli ty również zaliczasz się do tego grona osób, pomyśl koniecznie nad wczasami odchudzającymi. Wbrew pozorom nie są one przeznaczone tylko dla osób, które mają problemy z nadwagą. W ośrodku Fox Boot Camp, oprócz odchudzania, zbudujesz sylwetkę oraz dowiesz się, co powinieneś zmienić w swojej diecie.

Wczasy odchudzające – ważne szczegóły

Agroturystyka – to właśnie ją najczęściej wybierają osoby marzące o aktywnym wypoczynku. Polne puste drogi idealnie nadają się do jazdy rowerem. Jednak chcąc pobyć bliżej natury i zakosztować nieco ruchu wcale nie musimy jechać na wieś. Możemy wybrać się na Mazury. Właśnie tam jest położony Foxbootcamp. Gmina Kruklanki znajduje się we wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Gołdopiwo, obok zaś przepływa rzeka Sapina. Sam ośrodek otoczony jest lasem, po którym można spacerować, biegać oraz jeździć na rowerze. To oczywiście nie jedyne atrakcje, jakie czekają uczestników wczasów odchudzających. Oprócz aktywności w lesie, w Fox Boot Camp czekają również sporty wodne (pływanie, spływy kajakowe), gry zespołowe (siatkówka) czy klasyczne ćwiczenia znane z siłowni, ale wykonywane na świeżym powietrzu.

Niestandardowy urlop

Wiesz już, czego możesz, mniej więcej, spodziewać się w Fox Boot Camp. Czas jednak oddać głos ekspertom, czyli trenerom w mazurskim ośrodku. Ten wpis na blogu rozwieje wszystkie twoje wątpliwości i odpowie na najważniejsze pytania. My ze swojej strony dodamy tylko, że jeżeli chcesz pozbyć się brzuszka czy odchudzić inne partie ciała, wczasy odchudzające to najskuteczniejsza metoda. Można w trakcie kilkunastodniowego pobytu stracić od kilku do kilkunastu kilogramów.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ