Hotel Ossa

Mazowsze nie jest raczej uważane, za centrum polskiego hotelarstwa. W obiegowej opinii nie jest to obszar pełny cichych, leśnych zakątków. Województwo mazowieckie uważa się raczej za gwarne, intensywnie zaludnione i z pewnością rozwinięte od strony gospodarczej. Jednak mimo to, znajdują się tu miejsca, w których można wypocząć, z dala od śródmiejskiego zgiełku. Takim miejscem jest z pewnością Rawa Mazowiecka i znajdujący się na jej terenie Hotel Ossa.

Hotel to nie tylko pokoje

Hotel Ossa to nie tylko budynek złożony ze ścian i kondygnacji. To prawdziwe centrum mazowieckiego wypoczynku – z dala od miejskiego zgiełku. Tutejsza oferta przekracza możliwości niejednego centrum wypoczynkowego, znajdującego się na terenie aktywnym turystycznie.

SPA

W obrębie hotelu Ossa znajduje się aż 16 gabinetów SPA. Co ciekawe, właściciele hotelu przygotowali również ofertę dla najmłodszych Klientów. Mogą oni skorzystać z szeregu zabiegów usprawniających funkcjonowanie organizmu. Personel hotelu to prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie.

Wellness

Bardzo ciekawie prezentuje się tutejsza oferta Wellness. Została ona podzielona na dwa segmenty.

1. Strefa termalna – znajdują się tu rozmaite sauny, wśród których znaleźć można saunę suchą, podczerwoną itd.

2. Strefa basenowa – tutaj znajdziemy baseny (zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci), jacuzzi i rodzinną zjeżdżalnię.

Sport

Hotel Ossa to również bogata oferta sportowa. Goście hotelu mogą zagrać w popularnego squasha, kręgle a nawet – skorzystać z wielofunkcyjnych boisk, umożliwiających grę w różne gry zespołowe.

Na terenie hotelu znajduje się również wypożyczalnia rowerów, która umożliwi nam szybkie zwiedzanie otoczenia całego kompleksu hotelowego.

Jeśli preferujemy piesze spacery, możemy skorzystać z wypożyczalni sprzętu Nordic Walking. Wokół kompleksu znajduje się wiele ciekawych ścieżek o zróżnicowanym stopniu trudności. A jeśli nie mieli Państwo do czynienia z tym sportem, zawsze można skorzystać z pomocy naszych instruktorów, którzy wyjaśnią tajniki tego specyficznego spaceru.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ