polowanie

Myślistwo to profesja, która z jednej strony jest bardzo potrzebna społeczeństwu, jednak z drugiej strony stanowi ciekawy sposób na spędzanie czasu. Myśliwi wykonują swoje obowiązki przeważnie w tych miesiącach, w których warunki atmosferyczne nie są korzystne. Podczas nocnych wypadów na zwierzynę, może padać, wiać a temperatura spadać poniżej zera. Na szczęście w sprzedaży dostępne są artykuły, które diametralnie poprawiają komfort podczas polowania.

Bielizna termiczna dla myśliwych

Wypełniając obowiązki myśliwego, nie można zapomnieć o właściwym zabezpieczeniu swojego zdrowia. Długie przebywanie w niskich temperaturach działa niekorzystnie na układ odpornościowy. Dlatego tak bardzo ważna jest odpowiednia bielizna. Internetowy sklep myśliwski Dolasu.pl, posiada w swoim asortymencie szeroki wybór wysokojakościowej bielizny termicznej. Sprzedawca oferuje produkty takich renomowanych marek jak: Harkila, Thermowave, Seeland, Nordic Heat, Skogen, Alaska.

Zakupić można zarówno kompletne zestawy dla myśliwych, jak również pojedyncze egzemplarze bielizny termicznej. Tego rodzaju ubrania są bardzo lekkie, ale jednocześnie rewelacyjnie odprowadzają wilgoć, oddychają i regulują temperaturę ciała. Posiadają płaskie szwy, dzięki czemu nie uwierają i dopasowują się do każdej sylwetki. Bielizna termiczna dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, w tym w różnych odcieniach zieleni, brązu i szarości. Fajnie prezentują się także ubrania moro. Co ciekawe, w ofercie znaleźć można także damską bieliznę termiczną.

Odzież grzejąca dla myśliwych

Na wyposażeniu każdego myśliwego powinny znajdować się także elementy odzieży grzejącej. Z oferty sklepu Dolasu.pl każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Sprzedawca proponuje, między innymi:

  • koszulki podgrzewane,
  • kamizelki podgrzewane,
  • kurtki podgrzewane,
  • kalesony podgrzewane,
  • czapki i rękawice podgrzewane,
  • wkładki i akcesoria podgrzewane.

Taka podgrzewana odzież szyta jest z myślą o zapewnieniu komfortu termicznego. W jej wnętrzu znajdują się kieszenie na akumulatory do zasilania systemu grzewczego. Dla przykładu, w kamizelce system grzewczy znajduje się na piersiach oraz na plecach, między łopatkami i sterowany jest za pomocą guzika umieszczonego na lewej piersi. Produkt oferuje trzy stopnie grzania.

Podczas nocnych wypraw zazwyczaj najszybciej marzną stopy. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się grzejące wkładki do butów. Taka podgrzewana wkładka przypomina swoim wyglądem klasyczną wkładkę do butów, jednak wyróżnia się tym, że umieszczono w niej włókna węglowe, do których doprowadzony jest prąd z power banków. Power bank umieszcza się w kieszeni lub w specjalnych kieszeniach zapinanych na nodze.

Śpiwory na zasiadkę i inne akcesoria myśliwskie

Równie ciekawą propozycję stanowią śpiwory na zasiadkę. Pozwalają utrzymać wysoki komfort termiczny w każdych warunkach. Śpiwory na zasiadkę są wyposażone w kieszenie przeznaczone nie tylko do ogrzewania rąk, ale również bezpiecznego przechowywania urządzeń elektronicznych i innych przedmiotów. Na wysokości kolan znajduje się zamek, który pozwala na swobodne poruszanie bez konieczności zdejmowania śpiwora.

Sklep Dolasu.pl proponuje także wiele innych przydatnych akcesoriów myśliwskich. Wielogodzinne oczekiwanie na zwierzynę będzie przyjemniejsze i skuteczniejsze dzięki: stołkom myśliwskim, wysokiej jakości lornetkom, dalmierzom i termosom, które gwarantują możliwość wypicia gorącego napoju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ