Wakacje z dzieckiem w hotelu SPA

Nie oszukujmy się, bycie rodzicem to praca przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Praca, która wymaga nie tylko sporych nakładów siły, ale również maksymalnego skupienia oraz wiedzy. Jednak przede wszystkim jest to ogromna odpowiedzialność. W końcu to właśnie podejmowane przez nas decyzje wywierają wpływ na rozwój malucha. I choć uśmiech dziecka potrafi wynagrodzić nawet największe poświęcenie, to jednak nawet on nie jest w stanie zwalczyć chronicznego zmęczenia, które często towarzyszy sporej części świeżo upieczonych rodziców. Tymczasem zachowanie równowagi pomiędzy życiowymi rolami takimi jak rodzic czy po prostu człowiek, stanowi podstawę zdrowia fizycznego i psychicznego. Kiedy zatem znaleźć czas na odpoczynek?

Okresem kojarzonym z błogim lenistwem i relaksem są oczywiście letnie wakacje. Nic zatem dziwnego, że niektórzy rodzice decydują się na spędzenie urlopu… z dala od swoich pociech. Niestety, wyjazd bez dziecka nierzadko kończy się wyrzutami sumienia i wcześniejszym powrotem do domu. Jak poradzić sobie z tym problemem? Wystarczy udać się do hotelu, którego oferta została przygotowana z myślą o rodzicach spędzających wakacje z dziećmi nad morzem. Jakiego konkretnie? Obiektem, który z całą pewnością sprosta wymaganiom rodzin z maluchami jest Neptuno Resort & SPA zlokalizowany w Dźwirzynie nieopodal Kołobrzegu.

SPA nad morzem nie tylko dla rodziców

Neptuno Resort & SPA to wyjątkowy hotel stworzony z myślą o komfortowym, rodzinnym wypoczynku pełnym różnorodnych atrakcji. Co jednak najistotniejsze to fakt, iż oferta ośrodka została przygotowana w taki sposób, aby z powodzeniem sprostać oczekiwaniom wszystkich gości, również tych najmłodszych. Na co zatem mogą liczyć rodzice spędzający wakacje nad morzem z dziećmi? Z myślą o ich potrzebach stworzona została specjalna strefa SPA wyposażona w ciepłą tężnię solankową, saunę fińską, łaźnię parową, prysznic ze światłoterapią, 8 osobowe jacuzzi, a także strefę wypoczynku z podgrzewanymi, ceramicznymi leżankami. Oczywiście w hotelu nie brak także gabinetów odnowy oferujących liczne zabiegi pielęgnacyjne, rytuały i masaże. Co ciekawe, część z nich przeznaczona jest również dla dzieci.

SPA nad morzem

Atrakcje dla maluchów

Wspomniane powyżej masaże dla najmłodszych stanowią tylko skromną część bogatej oferty rozrywek, przygotowanych z myślą o dzieciach. Co jeszcze czeka na maluchy odwiedzające Neptuno Resort & SPA? Przede wszystkim liczne pokazy i spektakle np. przedstawienia cyrkowe, teatrzyk lalkowy też widowisko rozrywkowo – estradowe Klauni Kulki Show. Poza tym na terenie obiektu znajduje się nowoczesny plac zabaw wyposażony w liczne urządzenia, jak również sala zabaw z mnóstwem zabawek, klocków, a nawet telewizorem plazmowym i konsolą gier Xbox Kinect.

Warto dodać, że rodziny spędzające wakacje nad morzem z dzieckiem znajdą również sporo atrakcji w samym Dźwirzynie oraz – oddalonym od niego o 13 kilometrów – malowniczym Kołobrzegu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ