Bezpieczna podróż z dzieckiem

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejszym priorytetem dla każdego rodzica. Najmłodsze pociechy często muszą w dzisiejszych czasach dużo podróżować, czy to do szkoły, na zajęcia dodatkowe, do lekarza lub na wakacje. Każda taka wyprawa jest zupełnie inna w zależności od wieku dziecka, ale łączy je jedna cecha wspólna, którą jest zapewnienie im nie tylko wygody, ale i bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Najlepszą gwarancję i pewność, że podczas podróży nic nie stanie się naszemu dziecku, jest odpowiednie dobranie fotelika do samochodu, nosidełka, w którym będziemy mogli przenosić dziecko oraz wózków, którymi często udajemy się na spacery po parku. Każdy z tych produktów spełnia zupełnie inne zadanie, dlatego charakteryzuje się innymi parametrami, dobranymi specjalnie dla potrzeb dziecka, ale i rodzica. Nowoczesna technologia stosowana przy ich produkcji jest wynikiem co najmniej kilkudziesięciu lat badań, które firma Cybex z powodzeniem wprowadziła do swoich produktów. Każdy z nich cechuje się wysoką funkcjonalnością, ale także unikatowym stylem.

Foteliki na każdy wiek

Foteliki samochodowe możemy podzielić na 3 podstawowe grupy, stworzone w zależności od wieku dziecka. Pierwszą z nich jest grupa najmłodsza, czyli od pierwszego dnia życia do 18 miesiąca. Druga przeznaczona jest dla dzieci do około 4 lat, a trzecia dla większych pociech mających maksymalnie lat 12. Każda z tych grup posiada specjalnie zaprojektowane foteliki, przystosowane do wieku dziecka oraz wymogów bezpieczeństwa ich przewozu. Cechą charakterystyczna jest wyjątkowa lekkość każdego z nich oraz bogaty system regulacyjny, pozwalający dopasować fotelik do niemal każdego modelu samochodu.

Wózki na każdą drogę

Wózki dziecięce potrafią przysporzyć kłopotu, ale nie te oferowane przez firmę Cybex. Każdy z dostępnych modeli dostosowany jest do jak najłatwiejszego użytkowania. Funkcja składania i regulacji siedziska przy użyciu jednej ręki oraz możliwość odwracania siedziska znacznie uproszczą używanie wózka. Każdy z nich wyposażony jest w amortyzowane koła terenowe, dzięki czemu żadna leśna droga nie będzie wyzwaniem.

Nosidełka dla wymagających

Rodzice szukający większej swobody podczas np. wycieczek z dziećmi powinni zapoznać się z produktem firmy Cybex, którym jest nosidło. Dziecko przebywa w nim w pozycji wygodnej, gwarantującej stabilność oraz jego wygodę. Dzięki zastosowaniu licznych regulacji nosidło może być stosowane zarówno do małych, jak i większych dzieci. Rodzice mają do wyboru aż 4 pozycje, które doskonale pasować będą do każdej wycieczki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ