Kto powiedział, że aby podnieść sobie poziom adrenaliny na wodzie, trzeba się wybierać nad Morze Śródziemne albo nad któryś z oceanów? Cudze chwalicie, swego nie znacie. To poznajcie. Pojedźcie nad Bałtyk i skorzystajcie z tego, co ma do zaoferowania firma Sunsail.

Sunsail?! A co to takiego?

Już odpowiadamy. Sunsail (http://sunsail.pl) to mieszcząca się w Gdyni firma, której specjalnością jest czarterowanie łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Pływać na nich można po Zatoce Gdańskiej. Głównym portem jest gdyńska Marina, z której można popłynąć do portów Hel, Jastarnia, Puck, Rewa, Mechelinki, Sopot i Gdańsk.

Na czym można popływać dzięki Sunsail

Pewnie nie raz i nie dwa widzieliście na filmach efektownie wyglądające, nowoczesne łodzie, które cięły fale błękitnego morza lub oceanu. Bądź wyczyniające przeróżne ewolucje skutery wodne. Jeśli chcielibyście zakosztować mocniejszych wrażeń na morzu, możecie wynająć w firmie Sunsail nową, efektownie wyglądającą siedmioosobową łódź Coral 690 Sport Cruiser, z pięcioma miejscami do spania, która w środku ma znakomity silnik renomowanej firmy Yamaha. Zadowoleni szczególnie będą ci, którzy uwielbiają pływanie w ślizgu, bo dzięki tej łodzi będą mieli okazję tak właśnie popływać.

Wielu spodoba się też zapewne wyprodukowany w 2016 roku kabinowy jacht motorowy Coral 750 Hard Top, napędzany silnikiem Mercury Diesel 170 KM. To pojazd, który może zabrać na pokład siedem osób, dzięki czemu można zaplanować podróż w nieco większym gronie znajomych. Także ta łódź posiada pięć miejsc sypialnych. A także GPS i echosondę. Każda z łodzi posiada oczywiście niezbędne wyposażenie ratunkowe.

Spać się na nim nie da, ale za to poszaleć na wodach na skuterze wodnym SEA DOO RXT można tak, że długo się tego nie zapomni. Maszyna ma silnik o mocy 215 koni i może rozwinąć prędkość do około 115 km/h. Wodnego szaleństwa mogą na nim zakosztować jednocześnie nawet trzy osoby, do tego naprawdę wygodnie. Sprzęt również jest nowy, do tego bezpieczny i bardzo stabilny. Pozwala pływać praktycznie w każde płytkie miejsce w zatokach Gdańskiej i Puckiej niedostępne dla łodzi.

Zapoznaj się z poradami!

Zanim skorzystasz z usług Sunsail (http://sunsail.pl/oferta/), cennikiem czarterowania, na stronie internetowej firmy wejdź w zakładkę ”Porady” i dobrze się z nią zapoznaj, a unikniesz niemiłych zdarzeń. Dowiesz się między innymi tego, jak należy manewrować jachtem motorowym, jak należy bezpiecznie pływać skuterem wodnym, znajdziesz także opis wód Zatoki Gdańskiej. Dopiero potem wybierz dla siebie któryś z wodnych pojazdów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ