Dawno minęły czasy, w których najwyższej klasy motorowe jachty można było zobaczyć tylko na amerykańskich filmach. Żeby zakosztować jazdy na takim wodnym pojeździe, nie trzeba się też wybierać na południe Europy. Wystarczy pojechać nad polskie morze.

Jachty i skutery w Trójmieście

Wymarzone potężne maszyny do wodnych szaleństw w Trójmieście w sezonie i poza nim oferuje gdyńska firma Decoria (http://jachtygdynia.pl). Działa na terenie Zatoki Gdańskiej, na której znajdują się porty Gdańsk, Sopot, Gdynia, Puck, Jastarnia i Hel.

Żeby wyczarterować łódź lub skuter i móc poszaleć na wodach samodzielnie, trzeba posiadać uprawnienia motorowodne. W razie ich braku, możliwe jest wyczarterowanie łodzi do przejażdżki ze skipperem.

Czarterowanie jachtu motorowego niekoniecznie musi być związane z ekstremalnymi przeżyciami podczas motorowodnych szaleństw. Możliwe jest też wynajęcie łodzi po to, aby urządzić na niej specjalną imprezę, chociażby wieczór kawalerski, panieński, wyjątkową, romantyczną kolację, okrągłe urodziny bliskiej osoby i inne. Można też po prostu zamówić zwykłą przejażdżkę ze skipperem po wodach Zatoki Gdańskiej i poznać Trójmiasto od strony wody.

Jakie pojazdy do dyspozycji

Co możesz wyczarterować w firmie Decoria? Do dyspozycji zainteresowanych jest, chociażby siedmioosobowy jacht Coral 690 Sport Cruiser o długości 6,7 m. W środku ma silnik zaburtowy Yamaha 150HP. W łodzi jest pięć miejsc do spania, podzielonych na dwie sypialnie. Pod pokładem znajdziemy też, chociażby kuchenkę mikrofalową, telewizor, odtwarzacz DVD, radiotelefon. Jest to sprzęt do spokojniejszego pływania, w sam raz, do podziwiania wybrzeża z morza.

Jeżeli chcemy przeżyć mocniejsze wrażenia, do dyspozycji firma ma skuter wodny SEA DOO RXT. W pojeździe zamontowano silnik o mocy 215 koni. Pozwala on na rozwinięcie maksymalnej prędkości do około 115 km/h. Skuterem można pływać na przykład do portów Gdynia, Sopot, Gdańsk, Jastarnia, Rewa, Puck.

Sprzęt pozwala na pływanie praktycznie w każde płytkie miejsce w zatokach Gdańskiej i Puckiej niedostępne dla łodzi. Jednorazowo na skuterze mogą przebywać maksymalnie trzy osoby. Jest on stabilny i wygodny. Do tego niewiele pali i ma duży zasięg.

Sprzęt w ofercie Decoria jest nowy i sprawdzony. Zarezerwować go można na witrynie internetowej firmy. Wystarczy po prostu wejść na zakładkę ”rezerwacje”, a następnie wypełnić krótki formularz. Możliwa jest także rezerwacja telefoniczna. Pełną ofertę firmy sprawdzić można na stronie http://jachtygdynia.pl/oferta/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ